Frist Class RPG

Serwer RPG na poziomie!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-10-12 18:39:32

KreatywnY
Administrator
Dołączył: 2017-10-12
Liczba postów: 12
Windows 7Chrome 61.0.3163.100

Regulamin

*Regulamin Serwera*

Prosimy abyś poświęcił 2 minuty przed przystąpieniem do gry i przeczytał poniższy tekst, co ułatwi zarówno nam jak i Tobie radość z gry bez niepotrzebnych zakłóceń.

Nasz serwer to RPG, w którym największą uwagę skupiono na służbach mundurowych, jednakże inne aspekty gry również są regularnie rozwijane. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom graczy proponujemy luźne zasady gry, opierające się głównie na zdrowym rozsądku i czerpaniu przyjemności z rozgrywki. Oto i one:
1. Osobom, które nie potrafią się zachowywać i dobierać odpowiedniego słownictwa, przez co wplątują w co drugie słowo wulgaryzmy, z całego serca polecamy naszą szeroką konkurencję - tutaj dla Was nie ma miejsca.
2. Zakazany jest handel czymkolwiek poza ramą serwera. Nie mamy jak, nie chcemy i nie mamy zamiaru sprawdzać kto kogo oszukał na realną gotówkę. W przypadku tego typu transakcji obie strony będą banowane.
3. Traktuj innych tak jakbyś sam chciał być traktowany". Nie trolluj, nie spamuj, nie używaj cheatów, nie utrudniaj gry innym, pomagaj nowym graczom, graj fair-play i nikogo nie wyzywaj. Pamiętaj, że to tylko gra i nie ma powodów do złości. Prawda, że świat byłby o wiele piękniejszy, gdyby wszyscy się do tego stosowali?
4. Z powodu, iż nasz serwer oferuję częściową blokadę DM, zakazane jest zabijanie graczy w miejscach do tego nieprzeznaczonych. Jeśli zatem gdzieś nie możesz kogoś pobić to również nie możesz wymyślać 1000 innych sposobów na unicestwienie jego żywota. Po prostu nie i koniec.
5. Jeśli czegoś nie wiesz napisz do administracji w czasie rozgrywki lub zapytaj bardziej doświadczonego kolegi. Każdy z nas kiedyś zaczynał tu przygodę, zatem liczymy na wspólną wyrozumiałość.
Więcej na początek nie potrzebujesz wiedzieć. Całej reszty dowiesz się podczas gry, przydatny może się dla Ciebie okazać poradnik pod F1.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
skycraft - othc - polskiegtav - sd - radiohardness