Frist Class RPG

Serwer RPG na poziomie!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-10-12 18:43:53

KreatywnY
Administrator
Dołączył: 2017-10-12
Liczba postów: 12
Windows 7Chrome 61.0.3163.100

Wzór na Moderatora.

Imię:
Wiek:
Twój serial MTA:
Nick z serwera:
Login z serwera:
Ortografia[1-10]:
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:
Czy posiadasz TeamSpeak3?:
Ile razy byłeś[aś] Moderatorem/ką?:
Ile razy byłeś[aś] karany/karana na naszym serwerze?:
Czy dołączasz do nas tylko na chwile czy na trochę dłużej?:
Czy będziesz pomagał graczom?:
Ile czasu będziesz poświęcał na serwer?:
Coś od siebie:

Offline

#2 2017-10-12 19:25:57

jogobella
Użytkownik
Dołączył: 2017-10-12
Liczba postów: 2
Windows 7Chrome 61.0.3163.100

Odp: Wzór na Moderatora.

Imię: Igor
Wiek: 13
Twój serial MTA: CA37D84A8A2CC6DF2467C48B134FC0E3
Nick z serwera: jogobella
Login z serwera: jogobella
Ortografia[1-10]: 9
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak posiadam sprawny mikrofon, lecz czasem szumi i mi idzie nowy ostatnio zamówiony.
Czy posiadasz TeamSpeak3?: Posiadam.
Ile razy byłeś[aś] Moderatorem/ką?: Tego dokładnie nie wiem, ponieważ dużo razy byłem na takiej posadzie.
Ile razy byłeś[aś] karany/karana na naszym serwerze?: Ani razu.
Czy dołączasz do nas tylko na chwile czy na trochę dłużej?:  Oj na dłużej [sred])
Czy będziesz pomagał graczom?: Jasne
Ile czasu będziesz poświęcał na serwer?: Na ów serwer będę poświęcał od 1h do 4h (W weekendy dłużej)
Coś od siebie: Bardzo chciałbym dołączyć na tą posadę, ponieważ lubię i pomagam graczom oraz swojej ekipie.

Pozdrawiam, Jogobella  [dblpt])

Offline

#3 2017-10-12 19:33:09

tigerek
Użytkownik
Dołączył: 2017-10-12
Liczba postów: 2
WindowsChrome 61.0.3163.100

Odp: Wzór na Moderatora.

Imię: Krycha
Wiek: 13 niedługo 14
Twój serial MTA: 4E88DD064F3D7836A9F0FD2DFBA7EA44
Nick z serwera: Tigerek
Login z serwera: Tigerek
Ortografia[1-10]: 9/10
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:tak
Czy posiadasz TeamSpeak3?:tak
Ile razy byłeś[aś] Moderatorem/ką?: tak dużo razy
Ile razy byłeś[aś] karany/karana na naszym serwerze?: żaden
Czy dołączasz do nas tylko na chwile czy na trochę dłużej?:  na dłużej ;d
Czy będziesz pomagał graczom?: Tak, głupie pytanie ;d
Ile czasu będziesz poświęcał na serwer?: 5-6h
Coś od siebie: Będę uczciwy, pomagał graczom jak tylko mogę, utrzymywać serwer w porządku!
Opisze siebie może: Jestem Krycha i mam 13lat.  Moimi zainteresowaniami są ; motoryzacja , piłka nożna oraz gry komputerowe takie same jak pewnie większość chłopaków w tym wieku. Motoryzacją interesuję się tylko od tego momentu kiedy miałem okazję przejechać się autem marki Bentley. Jak można się domyśleć , od tego czasu też ,, zakochałem się ,, w tej marce. Na co dzień spędzam trochę czasu na jakiś forach motoryzacyjnych itp. Piłka nożna łączy mnie z nią od dzieciństwa. Gdy rodzice kupili mi pierwszą piłkę poszedłem na nowoczesne boisko na moim osiedlu i zacząłem grać. Od razu polubiłem to , z czasem stawałem się co raz lepszy itd. W pewnym momencie stałem się już dobrym graczem , miałem wtedy 10lat , poszedłem do klubu. Tam spędziłem rok czasu , sporo to się tam nie nauczyłem. Od jakiś 2/3 lat interesuję się freestyle z piłką , nie wiem czy mi to wychodzi ale mi się to tam podoba. Sugeruję się i uczę od youtubera Krzycha Golonki. Pragnę rozwijać swoje umiejętności w tej kategorii. Grami interesuje się też od małego. Jedną z moich pierwszych gier < w wieku 6/7lat > była właśnie gta sa. To może dlatego teraz w nią gram ale w trybie multiplayer
dlaczego mamy akurat ciebie wybrac do adminstracji: Mi się wydaje , że powinienem dostać tę szansę chociażby dlatego , że jestem pracowity , uprzejmy czy sumienny. Potrafię zachować maksymalną kulturę w danej sytuacji , nie jestem wybuchowym człowiekiem i potrafię zachować spokój i opanowanie w danej sytuacji , nie jestem karany na żadnym serwerze za jakiekolwiek oszustwa , kradnięcia czy inne przekręty , dlatego myślę , że będę dobrym wzorem dla innych. Potrafię organizować eventy , jako supporter raczej eventy nie są przez niego organizowane ale warto patrzeć na przyszłość  Smile Zawsze daje z siebie 100% , mam bardzo dobrą aktywność , gdy wracam ze szkoły po godzinie zazwyczaj 15/16 to odrazu siadam do laptopa i gram. Wiadomo jak to nauka i lekcje , trzeba odrobić wieczorem więc przerwa na pewno jest ale po ogarnięci się dalej siadam przed laptop i staram się coś robić. Jeszcze słowem końcowym dodam , że ogarniam większość komend więc nie będzie , żadnych nie porozumień. Potrafię dostosować się do tego co powie mi wyższa ranga , i biorę do serca jej porady. Dobra , może już skończę , bo się trochę rozpisałem heh , pozdrawiam wszystkich graczy piszących podanie i powodzenia , oby dostał się ktoś kto rzeczywiście będzie pomagał i ogarniał serwer swoją osobą. Smile

Offline

#4 2017-10-13 16:06:06

Karolek
Użytkownik
Dołączył: 2017-10-13
Liczba postów: 1
Windows 8.1Chrome 61.0.3163.100

Odp: Wzór na Moderatora.

Imię:Michał
Wiek:12
Twój serial MTA: 17E3E0C89D0C8F797D134F5EA8B7CCF4
Nick z serwera:Karolek
Login z serwera:Karolek
Ortografia[1-10]:5/10
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:tak
Czy posiadasz TeamSpeak3?:tak
Ile razy byłeś[aś] Moderatorem/ką?:na każdy serwerze [dblpt]D
Ile razy byłeś[aś] karany/karana na naszym serwerze?:nigdy
Czy dołączasz do nas tylko na chwile czy na trochę dłużej?: jestem stałym graczem [dblpt]D
Czy będziesz pomagał graczom?:Tak
Ile czasu będziesz poświęcał na serwer?:max 5 godz
Coś od siebie:Jestem ogarnięty Administracja jest zajebista i ONI WYBIERAJĄ [dblpt]D

Wiadomość dodana po 2 h 07 min 33 s:

Karolek napisał/a:

Imię:Michał
Wiek:12
Twój serial MTA: 17E3E0C89D0C8F797D134F5EA8B7CCF4
Nick z serwera:Karolek
Login z serwera:Karolek
Ortografia[1-10]:5/10
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:tak
Czy posiadasz TeamSpeak3?:tak
Ile razy byłeś[aś] Moderatorem/ką?:na każdy serwerze [dblpt]D
Ile razy byłeś[aś] karany/karana na naszym serwerze?:nigdy
Czy dołączasz do nas tylko na chwile czy na trochę dłużej?: jestem stałym graczem [dblpt]D
Czy będziesz pomagał graczom?:Tak
Ile czasu będziesz poświęcał na serwer?:max 5 godz
Coś od siebie:Jestem ogarnięty Administracja jest zajebista i ONI WYBIERAJĄ [dblpt]D
Mam dobrą znajomość komend [dblpt]D

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
goemon - darkshadows - togra - nightlife - fetishforum